اموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر

چگونگي معرفی سایت به گوگل

چگونگي معرفی سایت به گوگل

1398-6-5       دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
حتما تا کنون به اهميت پيدا شدن سايتتان در موتورهاي جستجو پي برده ايد. آمار موتورهاي جستجو نشان مي دهد که  بیشتر سايت هاي اينترنتي از طريق موتورهاي جستجو پيدا شده و به کاربران معرفي مي شوند . در اين ميان آمار و ارقام سايت ها و فعالان بهينه سازي در موتورهاي جستجو بيانگر اين است که موتور جستجوي گوگل به عنوان محبوبترين و کارآمد ترين موتور جستجو از لحاظ امکانات و از لحاظ فني ، در ميان کاربران اينترنت شناخته شده است.
چگونگي معرفی سایت به گوگل(ادامه مطلب)
5 راهنمای ساده برای بهینه سازی موتورهای جستجو

5 راهنمای ساده برای بهینه سازی موتورهای جستجو

1393-12-6       دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
اولین قدم در افزایش فروش اینترنتی کسب امار بالا است در نتیجه در اولین اقدام به فکر افزایش ترافیک خود می افتند. شاید افزایش ترافیک راهی مناسب برای پیدا کردن مشتری جدید باشد٬ سوال اینجاست که تا چه زمانی میتوان با افزایش ترافیک فروش را بیشتر کرد؟
راه های خلاقانه زیادی در افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. برخی از آنها با پرداخت هزینه همراه خواهد بود که به تبلیغات کلیکی معروف است و بعضی هم بدون هزینه و رایگان. در این مقاله سعی داریم که راه های صحیح و بدون اشکال را که فاقد پرداخت هزینه هستند را برای افزایش بازدید کننده در وب سایت برای شما لیست کنیم.

5 راهنمای ساده برای بهینه سازی موتورهای جستجو(ادامه مطلب)
بهینه سازی وب سایت-جستجوی کلمات کلیدی

بهینه سازی وب سایت-جستجوی کلمات کلیدی

1393-12-4       دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
چه گونه بدون هزینه تحقیق کنیم!
 گام اول ، تصمیم گیری در مورد اهداف مد نظر شما است و با چه عناوین و کلماتی میخواهید شناخته شوید! بویژه هنگامی که هدف حضور قوی تر در موتورهای جستجو می باشد.

 واژه ها و کلماتی که می خواهید در جستجوی آنها شناخته و دیده شوید " کلمات کلیدی" نامیده میشوند. تحقیق در مورد این کلمات کلیدی و پیاده سازی صحیح آنها در وب سایت، به موفقیت شما می انجامد. به دست آوردن حجم جستجوی کلمات کلیدی و همچنین سطح رقابت آنها امری بسیار حیاتی می باشد. با انجام کمی پژوهش و تحقیق،‌ ابتدا درک مناسبی از بازار آنلاین پیدا کرده و متوجه خواهید شد که در این بازار چگونه به نظر خواهید رسید و همچنین استفاده از چه کلمات کلیدی می تواند باعث دستیابی شما به موقعیتهای بهتر شود.
بهینه سازی وب سایت-جستجوی کلمات کلیدی(ادامه مطلب)
کیفیت محتوا  و بهینه سازی موتورهای جستجو

کیفیت محتوا و بهینه سازی موتورهای جستجو

1393-11-15      دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
شاید این نکته برای خیلی ها اهمیت چندانی نداشته باشید ولی اهمیت کیفیت محتوای وب سایت ها در سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر بسیار زیاد می باشد؛ یکی از اشتباه ترین تصورات معمول که به منظور افزایش رتبه در سئو می باشد این است که باید محتوای صفحه به صفحهء سایت شما با کلمات کلیدی مرتبط با موضوع پر شود. این گفته در حالی درست است که وب سایت شما نیاز به طراحی مناسب و همچنین باید شامل محتوا و متن های باکیفیت و مرتبط با کلمات کلیدی تعریف شده باشد ؛ اما این درست نیست که محتوای وب سایت خود را با حجم زیادی از عبارات و کلمات کلیدی پر نمایید.
کیفیت محتوا و بهینه سازی موتورهای جستجو(ادامه مطلب)
افزایش ترافیک وب سایت- 5 نکته کلیدی در افزایش آمار سایت

افزایش ترافیک وب سایت- 5 نکته کلیدی در افزایش آمار سایت

1393-11-14      دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
ترافیک هدفمند وب سایت مانند"جام مقدس" برای صاحبان سایت می باشد. البته این موضوع برای مدیرانی که می خواهند نتیجه خوبی از فروش محصولات و خدمات خود در وب سایت داشته باشند ، اهمیت بسزایی دارد. این موضوع یک مفهوم کاملاً ساده دارد؛ شما برای بهبود کسب و کار و بازاریابیی اینترنتی وب سایت خود ،نیاز به ترافیک و آمار بازدید بالا دارید. در غیر این صورت وب سایت شما در تاریکی فضای مجازی بدون بازدید کننده باقی خواهد ماند.

 اما وب سایت شما به هر نوع ترافیک و هر بازدیدکننده ای نیاز ندارد. فرض کنید محصول وب سایت شما " چتر" می باشد، شما به نوعی از مشتری نیاز دارد که "خریدار چتر " می باشند.
افزایش ترافیک وب سایت- 5 نکته کلیدی در افزایش آمار سایت(ادامه مطلب)
بک لینک - استفاده از مقالات برای به دست آوردن بک لینک

بک لینک - استفاده از مقالات برای به دست آوردن بک لینک

1393-12-12      دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
بک لینک چیست؟
گر دارای کسب و کار اینترنتی و وب سایتی برای معرفی محصولات و خدمات خود هستید و علاقمند به کسب درآمد بیشتر هستید؛ آدرسهای بک لینک می تواند راز موفقیت شما باشد.

 بک لینک ، لینکهایی هستند که از سایت های دیگر به وب سایت شما داده میشود که به وب سایت شما متصل می شوند و از روی این آدرس های بک لینک، وب سایتهای دیگر افراد به سایت شما متصل می شود.در این مقاله اهمیت لینک های ورودی برای کسب و کار اینترنتی شما و همچنین چگونه و به چه روشی بازاریابی مقاله می تواند در ساخت سایتهای بک لینک به شما کمک کند را شرح خواهیم داد. جذب بک لینک برای بالا بردن آمار بازدیدکنندگان سایت شما و قرار گرفتن در رتبه ء اول و بالاترین سطح توصیه می شود. 
بک لینک - استفاده از مقالات برای به دست آوردن بک لینک(ادامه مطلب)
افزایش واقعی ترافیک وب سایت

افزایش واقعی ترافیک وب سایت

1393-12-11      دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
مدیران سایت ها، برای بدست آوردن  ترافیک بیشتر ورتبه بالاتر با یکدیگر رقابت می کنند.  افرادی که وب سایت خود را تازه ایجاد میکنند از کم بودن بازدید ها ناراضی اند. در حالی که موفقیت در افزایش ترافیک به راحتی اتقاق نمیفتد و حاصل چندین ماه تلاش برای بدست آوردن این رتبه و آمار است.
شما در طول مدتی که وبسایت خود را راه اندازی میکنید تا زمانی که به رتبه مطلوب برسید و خود را در نتایج اولیه جستجو بیابید، باید مدام ایده ها و خلاقیت های جدید را در کنار اصول و قواعد سئو به کار ببرید. با استفاده از این نکات و خلاقیت ها، میتوانید کاربران را به سایت خود بکشانید و به آنها دلیلی برای بازگشت دوباره بدهید. در یک کلام: باید سایت خود را برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه و ارزشمند کنید!
افزایش واقعی ترافیک وب سایت(ادامه مطلب)
آیا به سئـــو احتیاج دارید؟

آیا به سئـــو احتیاج دارید؟

1393-12-11      دسته بندی : سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر
سئو مخففی از  Search Engine Optimization و یا Search Engine Optimizer می‌باشد. استفاده از سئو می تواند  باعث پیشرفت وب سایت شده و به کسب و کار شما و حتی شهرت شما کمک کند. حتما مزیت‌های احتمالی سئو را دریابید و همچنین ضررها و زیان هایی که از طرف یک سئو کار بی‌مسئولیت می‌تواند به شما وارد شود را نیز در نظر بگیرید. 
برخی از این خدمات شامل:
  • آموزش سئو و بهینه سازی سایت 
  • بازبینی محتوا و یا ساختار وب سایت 
  • راهنمایی‌های فنی برای پیشرفت سایت
  • مدیریت کمپینِ پیشرفت کسب و کار آنلاین
  • پیشرفت محتوا
  • تحقیق و جستجو در مورد کلمات کلیدی
  • تخصص در بازارها و جغرافیای مشخص
آیا به سئـــو احتیاج دارید؟(ادامه مطلب)

ارتباط با ما

تلفن دفتر :031-42258171
همراه :09360544841 - 09103587827
وایبر و واتس آپ : 09360544841
پست الکترونیک : info@persian-designers.ir

مقالات طراحی سایت- بلاگ

خدمات