مزایای بازاریابی آنلاین

مزایای بازاریابی آنلاین

1393-12-11      دسته بندی : بازاریابی اینترنتی و آنلاین
مزایای بازاریابی آنلاین
شروع یک کسب و کار جدید سخت است اما وقتی درها را باز کردید، کارتان شروع شده است. در اکثر مواقع، باید بیشتر از زمانی که فکرش را میکردید زمان بگذارید.

 در دنیای امروز ، برای موفق شدن در یک کار و تجارت، باید انعطاف‌پذیر باشید، برنامه‌ریزی خوب داشته باشید و مهارت‌های سازمانی را بدانید. بسیاری از افراد با این فکر کاری را شروع می‌کنند که با باز کردن در شرکتشان، پول پارو خواهند کرد. اما واقعیت این است که پول درآوردن بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنید. به همین دلیل باید برای برنامه‌ریزی وقت بگذارید تا موفق شوید.

بارها مشاهده شده سایت هایی با بهترین ظاهر گرافیکی و برنامه نویسی نمونه و عالی ، تنها به دلیل بازاریابی نادرست ونیازسنجی ناقص با شکست مواجه شده و نه تنها سودی برای صاحبانش به همراه نداشته بلکه خسارات زیادی برای صاحبانش به بار آورده اند.

بازاریابی اینترنتی یا همان بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت گفته می شود.

این یک تصور رایج اشتباه در بازار جهان آن است که یک برند ساخته میشود تا در بازار رقابت کند ، اما مفهوم درست آن این است که یک برند ساخته میشود تا با توجه به پتانسیل های موجود ، نیازهای گروهی از مشتریان را مرتفع سازد.

تبلیغات در سایت ها و رسانه های پربازدید و ... هزینه های زیادی را به همراه دارد. بهترین ، کارآمدترین و کم هزینه ترین روش بازاریابی اینترنتی بهینه سازی وب و سئو میباشد که معرفی مناسب یک برند منجر می شود.بهترین زمان انجام بهینه سازی و سئو ، زمانی است که سایت در حال طراحی میباشد یا وب سایت درحال بازنویسی است . 

انجام سئو حرفه ای سایت باعث افزایش رنک سایت در گوگل و درنتیجه افزایش بازدید سایت توسط موتور جستجوگر و به خصوص گوگل میباشد که نتیجه آن افزایش فروش میباشد، چراکه امکانات برند برای دیگران به خوبی معرفی شده و در نهایت مشتریان با احساس نیاز خرید می کنند.
اصلی ترین و مهمترین بخش از بازاریابی اینترنتی ، بررسی بازار است . دلیل این موضوع آن است که مهم نیست چه میزان فردی در فروش تبحر دارد.چیزی که اهمییت دارد آنست که بدانیم چه چیزهایی مورد علاقه مردم نیست.
اولین بخش از بازاریابی ، تحقیق کردن است. با تحقیق در مورد آن که چه چیزهایی را دیگران می فروشند ، از این طریق افرادی را که به دنبال آن کالاها هستند بیابید.

بازاریابی اینترنتی همانند کسب و کارهای دیگر، بر نگاه مشتریان به کالاها و خرید محصولات تکیه دارد. به دست آوردن کاربران و آوردن بازدید کنندگان زیاد به سایت، کلید اصلی موفقیت در اینترنت است. ترافیک سایت، ستون فقرات بازاریابی اینترنتی است و تقریبا روشهای نا محدودی برای رسیدن به این هدف وجود دارد.

حرفه‌ای شدن = کسب درآمد بیشتر است، همانند بسیاری کارهای دیگر ، شما در کاری لذت‌بخش مثل کسب‌درآمد از اینترنت و بازاریابی اینترنتی حرفه‌ای نمی شوید و پول بیشتری بدست نخواهید آورد مگر اینکه حرفه ای باشید.


کپی برداری از مطالب تنها با ذکر مرجع مجاز میباشد
      برنامه نویسی اندروید - طراحی سایت

ارتباط با ما

تلفن دفتر :031-42258171
همراه :09360544841 - 09103587827
وایبر و واتس آپ : 09360544841
پست الکترونیک : info@persian-designers.ir

مقالات طراحی سایت- بلاگ

خدمات