تبدیل سایت استاتیک به داینامیک با مدیریت کامل

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که در وب سایتهای مختلف قالب های متفاوت و زیبایی را مشاهده کرده باشید یا در حال استفاده از وب سایتی باشید که هیچ گونه مدیریتی ندارد و قادر به تغییر محتوا ، تصاویر ، متن ،کم و زیاد کردن صفحات یا ویرایش صفحات داخل سایت نیستید . 
به وب سایتی که دارای بخش مدیریت نباشید ، وب سایت استاتیک یا ایسنا گفته میشود . 
این سرویس ، مناسب افرادی میباشد که قصد داشتن مدیریت کامل روی وب سایت خود میباشند . تیم طراحی سایت ما ، قادر به تبدیل وب سایت های استاتیک شما به سایت های کاملا داینامیک میباشد . بدین معنی که پس از تبدیل ، وب سایتی تحویل شما قرار خواهد گرفت که دارای بخش مدیریت میباشد و شما به سادگی ، قادر به کم و زیاد کردن صفحات ، ویرایش متن ها و تصاویر و ... خواهید بود . 
اطلاعات بیشتر در خصوص سایت های داینامیک و فواید داشتن وب سایتی با قابلیت مدیریت ، اینجا را کلیک کنید

اگر شما وب سایتی مشاهده کردید و از ظاهر آن وب سایت خوشتان آمد یا در وب سایتهای داخلی یا خارجی قالب و ظاهر سایتی را دیدید که مورد پسندتان است ، ما میتوانیم سایتی برای شما طراحی کنیم که دقیقا مشابه با قالب مورد پسند شما باشد و با ایجاد بخش مدیریت برای آن ، سایتی کامل با قابلیت های کم و زیاد کردن صفحات به تعداد نامحدود ، ویرایش عکس و متن ، زیبا و کاملا بهینه شده برای موتورهای جستجوگر بهره مند شوید . 
جهت مشاوره یا سفارش جهت مشاوره میتوانید با تلفن زیر تماس یا فرم زیر را تکمیل کنید
031-42258146 تماس با ما
09103587827 - 09360544841 تماس با ما
info@persian-designers.ir ارسال ایمیل

پیام ارسال شد