طراحی وب سایت شرکت ها و موسسات

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.
طراحی سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن مدارس، و سايت مراکز آموزشي شما دارد. 
طراحی سایت شرکتی نیازمند رعایت اصولی مشخص و شناخت نیازهای اساسی شرکت های صنعتی و تجاری می باشد. تجربه ی سالها فعالیت درناسایت در زمینه طراحی سایت و همکاری با شرکت ها و مراکز تجاری گوناگون موجب گشته که به شناخت کاملی نسبت به نیازهای یک سایت شرکتی و اصول طراحی آن دست یابیم. در کنار رعایت اصول طراحی وب و بهینه سازی سایت، ایجاد امکانات متناسب با زمینه کاری و معرفی خدمات یا محصولات شما مهمترین دغدغه در طراحی سایت شرکتی بوده است.

وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از شرکت و محصولات شرکت تجاري شما به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

شرکت ما با سابقه چندین ساله در این ضمینه و همراه با طراحی سایتی کاملا اصولی و مناسب برای شرکت ها و موسسات شما را در این همیاری میکند.

در دنیای امروز و با توجه به رقابت گسترده در زمینه جذب مشتری و اهمیت کسب جایگاه و اعتبار مناسب در زمینه کاری شما، داشتن یک وبسایت شرکتی امری ضروری و انکار ناپذیر می باشد. ابزار و راهکارهایی بسیاری برای معرفی بهتر شرکت شما، بهبود ارتباطات و جذب مشتریان جدید در دسترس می باشد ولی بهترین و پربازده ترین آنها طراحی سایت شرکتی و راه اندازی پایگاه تبلیغاتی شما در فضای اینترنت می باشد.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.داشتن وب سایتی با گرافیک و ظاهر مناسب و همچنین توجه به اصول روانشناسی و تکنیک های بازاریابی، میتوانید کمک به سزایی برای معرفی محصولات و حرفه کاری شما به دیگران باشد . 

 • از جمله خدماتی که در این بسته ارائه میشود :
 • طراحی سایت ریسپانسیو ، در این صورت سایت شما در تمامی مروگرها ، تبلت ، موبایل و ... به صورت کاملا منظم و بسته به اندازه صفحه نمایش خواهد یافت
 •  پیاده سازی منوهای سایت به صورت دسته بندی شده و منظم که بازدیدکنندگان بتوانند براحتی به مطالب و محتوای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
 • اسکن و روتوش تصاویر، همراه با جزئیات گرافیکی و چیدمان مطالب سایت به صورت شکیل و مرتب.
 • پیاده سازی چیدمان کاربردی پنجره ها و امکانات خریداری شده در سایت ؛ ساخت و تعبیه فرم های عضویت ؛ ایجاد صفحات و امکانات با دسترسی های محدود ؛ صفحه ویرایش اطلاعات شخصی اعضاء و...
 • اسلایدر زیبا و اختصاصی
 • فرم تماس و نقشه گوگل در طراحی سایت شرکتی
 • مدیریت حرفه ای سایت شرکتی: تغییر کلیه متون، تصاویر، عناوین به راحتی توسط مدیر سایت با بهره گیری از ویرایشگر حرفه ای 


سایر خدمات :
 • پشتیبانی 6 ماه رایگان وب سایت
 • به روز رسانی نرم افزار وب سایت به صورت رایگان 
 • طراحی قالب و ظاهر اختصاصی

جهت مشاوره یا سفارش جهت مشاوره میتوانید با تلفن زیر تماس یا فرم زیر را تکمیل کنید
031-42258146 تماس با ما
09103587827 - 09360544841 تماس با ما
info@persian-designers.ir ارسال ایمیل

پیام ارسال شد