طی چندسال اخیر، شاهد رشد روز به روز تلفن های همراه و به خصوص سیستم عامل اندروید بوده ایم .اندروید ، امروزه به عنوان قویترین سیستم عامل تلفن همراه شناخه میشود و بیشترین استفاد کننده را به خود اختصاص داده است . امروزه ، تلقن های همراه نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکنند و بسیاری از امور و کارها ، به وسیله تلفن های همراه انجام میشود .
داشتن اپلیکیشن اندروید برای وب سایتها ، شرکتها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، خبرگزاری ها ، شرکت های خدمات مسافرتی و تورو ... کمک بسزایی برای به روز بودم و گسترش کسب و کار میتواند ایفا کنند .
شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی ، آخرین محصولات ، خدمات و اخبار را به سریعترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید . مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن ، هرلحظه میتوانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به سفارش محصولات بپردازند .
شرکت ما با وجود متخصصین در ضمینه برنامه نویسی اندروید ، قادر به طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشنی کاملا اصولی و با امکانات درخواستی شما میباشد .
از جمله خدمات برنامه نویسی اندروید:
 • ایجاد بخش نمایش محصولات همراه با گالری تصاویرهر محصول و مشخصات فنی
 • امکان خرید آنلاین
 • امکان ثبت و درج نظر
 • امکان ایجاد اسلاید شو و گالری تصاویر
 • امکان ارسال پیام به تمامی مشتری ها در هر لحظه
 • امکان شخصی سازی
 • ایجاد اپلیکیشن براساس سلیقه و ظاهر درخواستی
 • امکان ایجاد امکانات درخواستی بدون هیچگونه محدودیت و برنامه نویسی بخش های مختلف
 • امکان طراحی و برنامه نویسی بازی
 • بهینه سازی برای ورژن های مختلف اندروید و اندازه صفحه های مختلف و تبلت
 • قابلیت استفاده از سنسورهای مختلف تلفن های اندروید
 • پشتیبانی کامل و رایگان مشتری
 • قابل اجرا از اندروید 2.1+

بیش از 6 سال سابقه ی کاری

گارانتی برگشت 100% هزینه

نکات مهم در برنامه نویسی :
برنامه های اندرویدی در صورت بهینه نشدن و عدم آشنایی برنامه نویس با ویژگی ها و خصوصیات ورژن های مختلف اندروید ، میتواند باعث بسته شدن برنامه و ارورهای مکرر شود و در نتیجه ممکن هست طیف گسترده ای از کاربران قادر به استفاده از برنامه شما نباشند . این موضوع ، برای اندازه صفحات مختلف نیز صادق است ، درصورت عدم بهینه سازی برنامه اندروید شما برای اندازه صفحات مختلف ، ممکن است برنامه به درستی در گوشی های مختلف نمایش داده نشود.
همچنین زبان برنامه نویسی جاوا که برای اندروید استفاده میشود ، زبانی بسیار قوی و گسترده میباشد . اگر برنامه نویس به درستی به توابع و خصوصیات این زبان آشنایی نداشته باشد و تجربه کافی در این ضمینه نداشته باشد، ممکن است بیش از حد مجاز از منابع و رم گوشی استفاده کند و به دلیل محدود بودن فضای رم و به خصوص در گوشی های قدیمیتر ، برنامه به صورت خودکار بسته خواهد شد .
پشتیبانی
برخی از مشکلات برنامه های اندرویدی موقع کار و فعال شدن برنامه مشخص میشود . شرکت ما ، با فعال سازی بخشی در برنامه ها ، از بروز هرگونه مشکل مطلع و نسبت به رفع آنها به صورت کاملا رایگان اقدام خواهیم کرد . پشتیبانی کاملا رایگان تضمین شرکت به شما است .
شرکت ما برنامه نویسی های اپلیکیشن های مختلف و پیشرفته ای را انجام داده است . متخصصین ما با تجربه و دانش کامل ، آماده برنامه نویسی اپلیکیشن های اندروید شما در کمترین زمان ، بهترین قیمت و پشتیبانی کامل هستند .
پیشنهاد ما به شما برای داشتن وب سایتی زیبا ، بهینه شده برای موتورهای جستجوگر و استفاده از آخرین تکنولوژی در ضمینه طراحی سایت ، استفاده از خدمات شرکت ما میباشد .
جهت دریافت مشاوره و سوالات خود ، با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید
جهت مشاوره یا سفارش جهت مشاوره میتوانید با تلفن زیر تماس یا فرم زیر را تکمیل کنید
031-42258146 تماس با ما
09103587827 - 09360544841 تماس با ما
info@persian-designers.ir ارسال ایمیل

پیام ارسال شد