داشتن خلاقیت ، ایده جدید و نو بهترین راه رسیدن به موفقیت است . درصورتی که ایده جدیدی دارید ،میتوانید جهت پیاده سازی و اجرای ایده خود از خدمات گروه ما کمک بگیرید. 
برای اطمینان از اینکه ایده شما مطعلق به شخص شما میباشد و شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در ایده شما نخواهد داشت، قراردادی بین شرکت ما و شما بسته میشود مبنی بر اینکه کلیه حقوق مادی و حقوقی این ایده مطعلق به شخص شما میباشد و شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در این ایده ندارد و تنها مجری این ایده میباشد .

طراحی اپلیکیشن اندرویدی شما به صورت کاملا تخصصی توسط تیمی مجرب انجام میشود . 

چرا شرکت ما ؟
گروه ما با سابقه کاری 6 ساله در ضمینه برنامه نویسی وب سایت ، طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن های اندروید را داشته است . ما انواع اپلیکیشن های نیازمندی ، فروشگاهی ، مشاوره و گفتگوی انلاین ، بازی ، خرید و فروش اکانت و ... را طراحی کرده ایم . کلیه اپلیکیشن های شامل بخش مدیریت میباشند که کلیه امکانات مدیریتی از جمله تغییر محتوای اپلیکیشن ، گزارش گیری کامل و ... را به شما میدهد . 
همچنین امکان هماهنگ سازی اپلیکیشن و وب سایت نیز به صورت کامل میسر میباشد . به این صورت که کلیه اطلاعات در وب سایت و اپلیکیشن به صورت کامل با یکدیگر هماهنگ میباشند . جهت مشاهده و اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عملکرد میتوانید به بخش نمونه کارها مراجعه فرمایید . 

نحوه طراحی اپلیکیشن های اندرویدی
طراحی اپلیکیشن اندروید توسط گروه ما شامل مراحل زیر میباشد : 
- بررسی و تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری
- شروع کدنویسی توسط گروهی مجرب و برنامه نویسی قسمتهای مختلف
- شروع کد نویسی بخش مدیریت اپلیکیشن . شامل گزارش گیری کامل ، نمایش لیست کاربران ، محصولات ، ویرایش اطلاعات و محتوا و ...
- طراحی UI ( ظاهر اپلیکیشن ) براساس نظر و سلیقه مشتری
- بهینه سازی اپلیکیشن برای اندازه صفحه های مختلف و تبلت ها
- ارائه نمونه کار اولیه . در این مرحله مشتری اپلیکیشن را به صورت کامل بررسی و نظرات و تغییرات مد نظر خود را ارسال میکند
- اعمال امور درخواستی و تغییرات درخواستی مشتری
- تحویل اپلیکیشن به صورت کامل
- پس از تحویل ، اپلیکیشن شامل پشتیبانی کاملا رایگان میباشد

خدمات و پشتیبانی مستمر
پشتیبانی کلیه اپلیکیشن ها به صورت کاملا رایگان به مدت 1 سال پس از تحویل اپلیکیشن انجام میشود . پشتیبانی ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارایه خدمات به مشتریان میباشد . 
شما میتوانید در هر لحظه تغییرات و امکانات جدید درخواستی خود را برای ما ارسال کنید و در کمترین زمان این تغییرات و امکانات جدید برای شما اعمال خواهد شد

گروه ما با انجام طراحی اپلیکیشن های بسیار حرفه ای و پیشرفته ، به طور قطع یکی از برترین گروه های طراحی اپلیکیشن اندروید در ایران میباشد. شما میتوانید با مشاهده نمونه کارها و نصب اپلیکیشن ها از حرف های بودن اپلیکیشن های اطمینان حاصل فرمایید

متخصصین ما با تجربه و دانش کامل و با به روزرسانی دانش فنی خود ، آماده طراحی اپلیکیشن های اندروید شما در کمترین زمان ، بهترین قیمت و پشتیبانی کامل میباشند.

پیشنهاد ما به شما برای داشتن اپلیکیشنی زیبا، بهینه شده و بسیار سبک ، استفاده از خدمات شرکت ما میباشد
جهت دریافت مشاوره و سوالات خود ، با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید
جهت مشاوره یا سفارش جهت مشاوره میتوانید با تلفن زیر تماس یا فرم زیر را تکمیل کنید
031-42258146
09103587827 - 09360544841
info@persian-designers.ir

پیام ارسال شد

بیش از 6 سال سابقه ی کاری

گارانتی برگشت 100% هزینه